с. Себечів. Себечівський НВК "ЗШ І-ІІ ступенів - дитячий садок"

Готуємося до ДПА

Готуємось до ДПА

Циклограма підготовки та проведення ДПА

Місяць

листопад

Засідання МО вчителів з питань підготовки та проведення ДПА.Планування повторення навчального матеріалу.

Керівники МО

грудень

Підготовка документів на замовлення свідоцтв та атестатів.

Класні керівникиАдміністрація

січень

Ознайомлення з листом «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації з загальноосвітніх навчальних закладах». Контроль за повторенням вивченого матеріалу. Контроль за виконанням навчальних програм за І семестр.

лютий

Перевірка журналів з питань організації повторення, підготовки до проведення ДПА.

Заступники директора з НВР

березень

Підготовка документів про звільнення учнів від ДПА.

Класні керівники, директор

Оформлення тематичних папок з ДПА, куточків підготовки до ДПА.

Вчителі-предметники

Засідання педради та затвердження додаткових матеріалів ДПА з окремих предметів.

Члени педради

квітень

Тематичні батьківські збори в 9 класі. Психолого-педагогічні рекомендації батькам до ДПА учнів.

Класний керівник 9 класу

Ознайомлення з інструкцією.

Заступник директора з НВР

Наказ «Про затвердження складу атестаційної комісії для проведення ДПА в 9-х класах «Про затвердження апеляційної комісії»

Директор

Складання розкладу консультацій та проведення ДПА.

Заступник директора з НВР

Перевірка ефективності повторення з предметів, винесених на ДПА.

травень

Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних умов для проведення ДПА.Контроль за якістю знань учнів випускних класів. Перевірка виконання навчальних програм за навчальний рік.

Проведення ДПА для учнів початкової школи.

Заступник директора з НВР

Проведення ДПА для учнів 9-х класів.

Заступник директора з НВР

Контроль за оформленням документів державної підсумкової атестації. Контроль за правильністю оформлення документів про освіту.

Заступник директора з НВР

Педагогічна рада «Про результати державної підсумкової атестації учнів початкової школи», «Про допуск учнів 4-х, 9-х, до державної підсумкової атестації», «Про звільнення учнів від державної підсумкової атестації». Накази на підставі рішення педради.

Директор

Здійснення контролю за правильністю заповнення додатків до документів про освіту.

червень

Перевірка готовності шкільних приміщень до державної підсумкової атестації. Перевірка виконання Інструкції про перевірку письмових робіт.

Заступник директора з НВР

Проведення державної підсумкової атестації для учнів 9 класів.

Заступник директора з НВР

Проведення повторної атестації (не раніше ніж через 10 днів після закінчення атестації).

Апеляційна комісія

Контроль за дотриманням нормативних документів з питань державної підсумкової атестації.

Вчителі, директор

Державна підсумкова атестація 2017
Увага! Сторінка поповнюється матеріалами поступово. Слідкуйте за змінами!!!

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Наказ МОН № 1547 від 30.12.2014 "Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році»

Наказ МОН України від 30.12.2016 № 1696 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272"

НОВЕ!!! Лист МОН № 1/9-149 від 13.03.17 року Про проведення державної підсумковоїатестації у загальноосвітніх навчальнихзакладах, у 2016/2017 навчальному році
Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році
І ступеня (початкова школа)№ з/п Назва навчального предмету
1. Українська мова
2. Літературне читання
3. Математика

ІІ ступеня (основна школа)№ з/п Назва навчального предмету Примітка
1. Українська мова
2. Математика
3. Українська література Випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу.
Зарубіжна література
Іноземна мова